Події

28 Квітня, 2021 Що відомо про новопризначеного голову Хмельницької РДА

Сьогодні, 28 квітня, на сайті Президента України опубліковано роз­по­ряд­ження про призначення голови Хмельницької  районної державної адміністрації. Ним став Дунець Денис Олександрович.

 

Денис Дунець, згідно з останньою декларацією, зареєстрований та проживає у Хмельницькому разом із дружиною Юлією та двома доньками. У його власності є квартира площею 51,7 кв м. У дружини на правах спільної сумісної власності ще з вдома особами – квартира площею 73 кв м в обласному центрі. Також родина у Хмельницькому користується будинком площею 72,5 кв м.

 

У спільній сумісній власності подружжя є автомобіль «Nissan Murano», 2003 року випуску. Дружина новопризначеного голови РДА має корпоративні права у ТОВ «Позитивний вектор» та обслуговуючому кооперативі «Житлово-будівельний кооператив Правильний вибір 3».

 

А доходи за минулий рік задекларував лише Денис Дунець: він отримав 20 437 гривень зарплати за основним місцем роботи в ПП «Мегапрогрес».

 

Родина Дунців зберігає грошові активи в банках і готівкою: усього близько 247 тисяч гривень та 2 тисячі доларів. Денис Дунець має й фінансові зобов’язання: він у 2019 році взяв кредит на квартиру в розмірі 239 543 гривні, торік погасив 86 600 гривень.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі