24 Червня, 2021 У День молоді в Шепетівці проведуть благодійний забіг (програма)
У День молоді, 27 червня, на шепетівському стадіоні «Локомотив» відбудеться забіг «Shepetivka Color Run».
Спортивний захід планують провести з благодійною метою – кошти отриманні за реєстрацію будуть передані на лікування Решетарчук Валерії. Нагадаємо, дівчинка хворіє на гострий лімфобластний лейкоз і потребує термінової трансплантації кісткового мозку.
Розпочнеться захід о 17:00. У програмі: розваги, виступи хореографічних колективів, аква грим, майстер-клас з живопису, KANGOO JUMPS.
Для участі в забігу необхідно обов’язкового попередньо зареєструватися до 26 червня відправивши листа на Shepetivka_Run@ukr.net де вказуєте прізвище та ім’я, дату народження, дистанцію та контактний номер телефону.
Реєстраційний внесок — 50 грн дитячі забіги та 100 грн дорослі (сплачуються на місці у день проведення). Дресскод: обов’язкова біла футболка. Учасники пробігу отримають унікальну пам’ятну медаль «Shepetivka Color Run» (медаль видається після подолання усієї дистанції на фініші).
Деталі за телефоном: 098- 84- 17- 543, 096-11-44-732
- У Хмельницькому шукають зниклу дитину (фото)
- На Хмельниччині пожежники рятували сільгосптехніку (фото)
- Пожежа ледь не знищила магазин на Хмельниччині
- У Хмельницькому на пожежі в квартирі врятували четверо дорослих та немовля (відео)
- Водіїв Хмельниччини попереджають про блок-пости та дають настанови, що робити в разі ДТП