Події

29 Травня, 2021 У Хмельницького з’явився новий побратим. ФОТО

У міста Хмельницького з’явився новий побратим із самобутнього Узбекистану – місто Наманган. Друге місто за чисельністю після столиці. Офіційно понад 700 тисяч мешканців. Місто, яке стрімко розвивається і є лідером текстильної промисловості Середньої Азії.

 

Угоду підписували на найвищому рівні за участі Хокіма Наманганської області Шавката Абдураззакова, Посла України в Узбекистані Миколи Дорошенка, Хокіма Намангану Гофіра Джамалова.

 

Відповідно до укладеної Угоди про споріднення між містом Хмельницький та містом Наманган, сторони сприятимуть розвитку співпраці між організаціями та інститутами бізнесу, легкої промисловості, науки, культури, охорони здоров’я, освіти, соціальних справ, спорту, молоді, туризму та охорони навколишнього середовища в їх містах.

 

Попередньо між містами була спільно напрацьована «дорожню карта» з реалізації міжрегіонального та двостороннього співробітництва, налагоджено зв’язки для співпраці у встановленні нових ділових контактів в текстильній промисловості, встановлено партнерські відносини з текстильними виробниками Намангану, налагоджено можливості співпраці в сфері постачання сільськогосподарської продукції, розпочато співробітництво між вищими навчальними закладами міст в сфері освіти та науки.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі