Події

21 Січня, 2022 У Хмельницькому біля “Електроніки” змінили організацію дорожнього руху

Зміни в організації руху транспортних засобів на вулиці Бандери, поблизу перетину з вулицею Зарічанською, вулицею Нижньою Береговою та вулицею Верхньою Береговою, а також на вулиці Нижній Береговій хмельницькі водії помітили ще 19 січня.

 

Відтепер, на вулиці Бандери, в напрямку проспекту Миру, перед перехрестям з вулицею Зарічанською, з лівої смуги дозволено рух прямо, з правої – рух прямо та праворуч (прямо лише для громадського транспорту), а перед перехрестям з вулицею Верхньою Береговою рух прямо дозволено здійснювати з двох смуг.

 

Також на вулиці Нижній Береговій, на ділянці від житлового будинку 44 по вулиці Зарічанській до перехрестя з вулицею Бандери, влаштовано односторонній рух. Під’їзд до будинків на цій вулиці тепер здійснюється з вулиці Верхньої Берегової та через провулок Першотравневий.

 

Вказана ділянка вулиці Нижньої Берегової є звуженою (ширина від 3,5 м до 5,5 м), зустрічний роз’їзд ускладнений. З метою покращення безпеки дорожнього руху, прийнято рішення заборонити заїзд на вулицю Нижню Берегову з вулиці Бандери.

 

Усі зміни проводились на основі проєкту, який погоджено з управлінням патрульної поліції у Хмельницькій області.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі