Події

11 Березня, 2021 У Хмельницькому Дмитро Разумков взяв участь у круглому столі з представниками бізнес-асоціацій

Голова Верховної Ради  України Дмитро Разумков взяв участь у круглому столі з представниками регіональних бізнес-асоціацій Хмельницької області та об’єднань великого бізнесу.

 

«З урахуванням реформи децентралізації, ми зможемо досягти високих результатів нашої спільної роботи. Але для того, щоб проводити реформи, нам потрібна буде підтримка бізнесу. А бізнесу буде важко працювати, не маючи  підтримки з боку влади», – відзначив Дмитро Разумков. Він додав, що співпраця важлива як з місцевою владою, так і з Верховною Радою, яка ухвалює закони, направлені на підтримку бізнесу.

 

Одним із таких Голова Парламенту вважає законопроект «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями». 

 

«Закони про так звані інвестиційні няні, які допомагають залучати інвестиції не лише від іноземних, але й від українських інвесторів», – зауважив Дмитро Разумков. 

 

Крім того, він виділив низку ініціатив, що направлені на підтримку підприємництва, зокрема щодо податкової амністії та внесення змін до Закону «Про індустріальні парки».

 

«Наступного тижня у першому читанні планується розгляд законопроекту № 4416-1. Питання такого характеру турбують не лише Хмельниччину, а кожен регіон, де я був. Адже це можливості для розвитку та залучення інвестицій», – зазначив Голова Верховної Ради. 

 

За словами Дмитра Разумкова, для вирішення важливих для підприємництва питань об’єднувалися представники всіх депутатських фракцій та груп Парламенту.

 

«Є законопроекти, які допомагали малому, середньому, великому бізнесу на початку коронавірусної кризи. Зараз ми намагаємось вибудовувати співпрацю і з місцевою владою, і з представниками бізнесу, тому що чесний бізнес – це податки в державу та можливості для влади рухатися вперед», – наголосив він.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі