Події

17 Вересня, 2021 У Хмельницькому проходить Всеукраїнський жіночий форум

Сьогодні, 17 вересня, Хмельницький приймає Всеукраїнський жіночий форум «VinLadyFest».

 

Захід об’єднує успішних, активних та небайдужих жінок. Учасниці форму мають змогу почути історії від бізнес-леді, які завоювали міжнародні ринки, почали свою справу з нуля, познайомитися з успішними бізнес-кейсами та реальними технологіями, які покращать бізнес в умовах коронакризи. Спілкування передбачало декілька дискусійних панелей, під час яких учасниці змогли отримати нову, корисну інформацію та поставити власні запитання до спікерів.

Загалом у форумі взяли участь близько 200 учасниць – 100 у форматі офлайн та 100 у форматі онлайн.

Такий захід в Хмельницькому проходить уперше, в Україні – п’ятий рік поспіль. До цього учасниці збиралися в Вінниці, Тернополі. Це корисний майданчик для тих, хто робить перші кроки в бізнесі і тих, хто вже довгий час у бізнесі.

«Сьогодні вперше робимо чоловічу дискусійну панель, де успішні чоловіки будуть ділитися своїм досвідом співпраці з успішним жінками. Кожна жінка отримає корисну інформацію, яку зможе використовувати у власному бізнесі», – розповіла підприємиця, засновниця Української платформи «Жінки в бізнесі» Надія Лисецька.

Також говорили про ораторське мистецтво та відеоподачу, оцінку трендових компетенцій у 2021 році, важливість емоційного інтелекту тощо.

Загалом форум став майданчиком для нетворкінгу, генерації нових ідей і проєктів, пошуку партнерів та корисних знайомств.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі