Події

3 Грудня, 2021 У Хмельницькому відбулась презентація бюджету громади

Відбулася презентація та бюджетні слухання проєкту бюджету Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік.

 

Про головний фінансовий документ громади розповів начальник фінансового управління Сергій Ямчук, повідомляють у міськраді.

«Обсяг видаткової частини буде 3,7 млрд грн, основним буде забезпечення захищених статей: заробітна плата, продукти харчування, енергоносії, стипендії, життєдіяльність міста в цілому. Окрім поточних видатків, у нас залишається 306 млн грн на бюджет розвитку.

 

Основними особливостями є те, що дещо змінюється дохідна база, зокрема в держбюджеті передбачено збільшення ПДФО по відрахуванню до місцевих бюджетів, а саме: замість 60% тепер пропонується 64%.

 

Є проблематика у видатковій частині. Насамперед це збільшення вартості енергоносіїв. За попередніми розрахунками це понад 100 млн грн. для бюджетної сфери за оплату за газопостачання, електроенергію і збільшення заробітної плати, але воно не суттєве, орієнтовно на 8-9%, в наступному році», – зазначив Сергій Миколайович.

Далі начальник фінансового управління ознайомив присутніх із головними розділами бюджету громади.

 

 

Детальніше із проєктом бюджету Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.

 

Відеотрансляція презентації за посиланням.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі