Події

21 Травня, 2021 У Хмельницькому вручили премію «Мама року Хмельниччини 2021»

21 травня у Хмельницькому відбулася урочиста церемонія нагородження «Мама року Хмельниччини 2021».

 

Ця подія об’єднала красивих, впевнених у собі, відчайдушних, сильних, цілеспрямованих та активних жінок. У кожної з них свій життєвий шлях та досвід. Однак усіх їх об’єднує найважливіше – материнство. Кожна з жінок – чудова мати, активна жінка та віддана дружина. Тематика цьогорічної премії стосувалася українського стилю та була присвячена 30-їй річниці Незалежності України.

 

Премія «Мама року Хмельниччини» проводиться у нашому місті вже третій рік поспіль. Цього разу переможниць визначали у трьох номінаціях: «Жінка року», «Мама року» та «Жінка — хоробре серце». Загалом до проєкту долучилися 20 номінанток. Щороку кількість учасниць премії збільшується. Найбільше номінанток представлено у номінації «Жінка — хоробре серце». Варто додати, що саме заради цієї номінації і була заснована ця премія. У цій номінації можуть брати участь жінки, які виховують дітей з особливими потребами або ж перебувають у певному статусі самостійно та надихають інших своїм прикладом.

 

Голова та засновниця громадської організації «Бути жінкою», автор премії «Мама року Хмельниччини» Тетяна Кріль каже, що цього року свої голоси за номінанток премії могли віддати не лише усі охочі, а й члени професійного журі. 

 

Переможниці премії:

 • «Жінка року» Олена Голяк
 • «Жінка – хоробре серце» Ольга Мазур
 • «Мама року» Олена Тертична
 • Номінація «Народна любов» Алла Кривак
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі