Події

8 Вересня, 2021 У школярів хмельницького НВО підозрюють масове отруєння

Батьки учнів 1-4 класів навчально-виховного об’єднання НВО №1, що в Хмельницькому, повідомляють про масове нездужання дітей.

 

Як повідомляють на сайті “Є”, це пов’язують з харчуванням у школі. Про нездужання дитини журналістів повідомив батько першокласниці. Його дитина стала почуватися зле учора пообіді, а вже вночі почалася рвота. Такі ж симптоми у інших дітей з школи.

 

Ситуацію з можливим отруєнням сайту «Є» прокоментувала керівниця Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

“За інформацією на 10-у годину ранку госпіталізовано четверо дітей. Їх стан задовільний кажуть лікарі, – каже Надія Балабуст. – Решта дітей, які почуваються зле, лікуються в домашніх умовах, під наглядом сімейних лікарів. Причини нездужання дітей нам поки не відомі”.

Також додає, серед тих, в кого є ознаки отруєння, це діти 1-4-х класів шкільного підрозділу НВО. У малюків, які перебувають в частині дошкільного закладу, фактів отруєння не зафіксовано.

 

Наразі у закладі вже працюють спеціалісти Держпродспоживслужби та регіонального лабораторного центру, відібрали зразки харчових продуктів, питної води, змивів, обстежують персонал. Також в закладі, за словами Надії Балабуст, проводять посилені дизінфекційні заходи.

 

На момент публікації, за словами Надії Балабуст, навчання в закладі не припинене. З602 дітей 232 дитини відсутні сьогодні через хворобу.

“Однак ми не можемо сказати, скільки відсутні саме через можливе отруєння, а скільки через інші хвороби”, – наголошує керівниця Департаменту освіти та науки.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі