Події

22 Серпня, 2021 В Городку презентували оновлений відділок поліції. ФОТО

У Городку до Дня Незалежності України поліцейські організували для містян патріотичне свято та презентувала оновлений відділок поліції.
 
Про це повідомляє прессектор поліції області.
 
Виступаючи на презентації оновленого відділку поліції, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук зазначив:
 
“Відділення поліцейської діяльності у Городку є робочим місцем для чотирьох десятків правоохоронців і від того, в яких умовах вони працюють, залежить і настрій з яким йдуть на роботу, і продуктивність праці. Крім того, сюди щоденно приходять зі своїми проблемами та бідами десятки людей, яким набагато комфортніше перебувати в гарному сучасному приміщенні. Ті умови, які сьогодні створені для поліцейських Городоччини — це яскравий приклад взаєморозуміння і співпраці поліції, влади і громади. І сьогодні я хотів би висловити щиру подяку усім тим свідомим громадянам, які сприяють роботі правоохоронних структур, розуміючи, що безпека на вулицях міст і сіл — то наша спільна справа”.
 
В оновленому відділку поліції обладнали пандус для людей з обмеженими можливостями, зручну кімнату прийому громадян, сучасну фронт-зону та залу для нарад.
 
Після презентації осучасненого поліцейського відділку на центральній площі містечка відбулося патріотичне свято, на якому містяни могли послухати оркестр ГУНП в Хмельницькій області, ознайомитися з транспортними засобами, озброєнням, спецзасобами та засобами індивідуального захисту, які використовує у своїй діяльності поліція Хмельниччини.
 
Для маленьких городоччан діяла окрема зона, де вони разом з казковим поліцейським Славком Хоробриком могли більше дізнатися про професію правоохоронця.
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі