Події

2 Червня, 2021 Вперше Конгрес регіональних влад збереться у Хмельницькому

Завтра, 03 червня, в рамках візиту президента України Володимира Зеленського на Хмельниччину розпочне свою роботу Конгрес регіональної влади. 

 

Про це повідомив заступник глави ОПУ Кирило Тимошенко.

«Зараз створюється Конгрес регіональної влади. Він починає свою роботу на поточному тижні – у Хмельницькому із засідання Палати місцевих влад, де буде присутній президент. Там же будуть обрані члени президії Конгресу», – розповів він.

Тимошенко також повідомив, хто увійде до складу Конгресу і що це за структура.

«В саму президію Конгресу будуть входити по 3 представника з обох палат, міністри і керівництво Офісу, включаючи президента. Сам Конгрес буде складатися з 2-х палат. Перша – місцева влада, глави ОТГ, райради. Друга – голови обладміністрацій і рад. В Офісі президента буде постійно діючий офіс Конгресу. І це буде не «порожній» орган», – сказав заступник голови ОПУ.

Він додав, яку функцію виконуватиме Конгрес регіональної влади.

«У більшості представників на місцях є питання, з якими їм потрібно «достукатися» до Кабінету міністрів у вирішенні того чи іншого питання свого регіону, а в Офісі президента є така можливість, ми в цьому будемо їм допомагати. Це потрібно для постійного діалогу з регіональною владою», – пояснив Тимошенко.

Читайте також: Президент України відвідає Хмельницьку область

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі