Політика

15 Січня, 2021 Депутати Хмельницької облради виступили проти підвищення тарифів

Cьогодні, 15 січня, відбулась позачергова сесія Хмельницької обласної ради, на якій депутати прийняли звернення до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо підвищення тарифів на електроенергію і природний газ. 

 

За проголосували 48 депутатів із 51 зареєстрованих. 

 

Враховуючи численні звернення жителів громад Хмельниччини, депутати облради висловлюють протест і вимагають від влади країни вжити ряд заходів до скасування різкого підвищення тарифів на природний газ, послуги розподілу природного газу та повернення пільгових тарифів на електроенергію.

 

“Окреме занепокоєння виникає через припинення дії знижок на тарифи для населення, яке проживає в житлових будинках та користується електроопаленням; для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; населенню, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні АЕС; пільгового тарифу на перших 100 кВт електричної енергії. Це рішення може боляче вдарити по найбільш незахищених верствах населення”, – йдеться у зверненні.

 

 

Нагадаємо, сьогодні подібне звернення ухвалили також депутати Хмельницької районної ради, а вчора – депутати міської ради.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі