Політика

17 Лютого, 2022 Гамалій представив керівницю апарату Хмельницької облдержадміністрації

Сьогодні, 17 лютого, відбулося офіційне представлення нової керівниці апарату Хмельницької обласної державної адміністрації. Нею стала Оксана Андрейчик.
 
Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.
 
“Оксано Любомирівно, вітаємо в команді та бажаємо лише приємних емоцій від роботи!”, – написав посадовець у Фейсбуці.
 
Нагадаємо, наприкінці минулого року Оксана Андрейчик перемогла в конкурсі на посаду керівниці апарату Хмельницької облдержадміністрації. Її попередниця, Оксана Вжешневська у грудні 2021-го вона пішла у відпустку для догляду за дитиною.
 
Сайт «Є» пише, що Оксана Андрейчик донедавна вона працювала в юридичній сфері. Адвокатське свідоцтво Оксана Любомирівна отримала у вересні 2018-го. Однак зі 7 лютого цього року тимчасово зупинено її право займатися адвокатською діяльністю. Підставою стала подана нею заява. 
 

Оксана Андрейчик живе у Хмельницькому. З 2020 року володіє квартирою, площею 46,6 квадратних метрів. Також вказала два об’єкти незавершеного будівництва: квартиру на 79,1 «квадрата» й нежитлове приміщення на 3,7 «квадрата».

 

Оксана Любомирівна вказала, що їх частково належали два товариства з обмеженою відповідальністю: «Компанія Ніагара» та «Гідроізоляційні системи». Основним видом діяльності ТОВ «Компанія Ніагара» є «будівництво інших споруд». Нещодавно Оксана Андрейчик перестала входити у перелік засновників чи власників цього товариства. А ТОВ «Гідроізоляційні системи», яке працювало у будівельній сфері, нині перебуває у стані припинення. До речі, раніше Оксана Любомирівна вказувалася під іншим прізвищем — «Шевчук».

 

Загальний задекларований дохід Оксани Андрейчик за 2021 рік перевищує три мільйони гривень. Торік їй нарахували 147 тисяч 794 гривні зарплатні у державному підприємстві «Хмельницька обласна служба місцевих автомобільних доріг» і 224 тисячі 437 гривень — в акціонерному товаристві «Хмельницькобленерго». Але найвищий дохід припадає на зайняття підприємницькою діяльністю — 2 мільйони 927 тисяч 428 гривень.

 

Photo by: фейсбук

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі