Політика

9 Липня, 2021 Хмельниччину відвідав народний депутат України Олексій Жмеренецький

Вчора, 8 червня, Славуту із робочим візитом відвідав народний депутат України Олексій Жмеренецький, який спільно із міським головою Василем Сидором визначили пріоритети подальшої співпраці.

 
Зокрема депутат Верховної Ради України від нашого виборчого округу пообіцяв наступне.
 

ДО КІНЦЯ РОКУ

 
 •  За кошти на соціально-економічний розвиток планується фінансування реконструкції даху та встановлення ліфта в Славутській міській лікарні.
 • Фінансування соціального об’єкта громади.

 

НА ПЕРСПЕКТИВУ:

 
 • Організація зустрічі на території Індустріального парку «Славута» за участі представника комітету економічного розвитку Верховної Ради і ще ряду фахівців, які займаються темою індустріальних парків. За результатами цієї зустрічі буде сформовано бачення подальших дій щодо інвестування Індустріального парку «Славута».
 • Як член міжфракційного об’єднання «Енергетика і довкілля», народний депутат пообіцяв спільно з колегами працювати над пошуком підприємств, які б впровадили свої ініціативи щодо управління відходами на базі Славутської міської ТГ.
 
Цього дня міський голова спільно із нардепом оглянули відділення Славутської міської лікарні, зокрема приймальне, інфекційне та травматологічне. Говорили про найбільш актуальні питання медицини.
 
Також відвідали Індустріальний парк «Славута», подальший розвиток якого неможливий без державних преференцій, у тому числі допомоги на будівництво об’єктів інфраструктури.
 
За матеріалами пресслужби Славутського МВК

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі