Політика

18 Січня, 2022 Найвищі шанси перемогти Володимира Зеленського має Юлія Тимошенко

Лише лідерка «Батьківщини» може скласти реальну конкуренцію нинішньому главі держави та виграти наступні президентські вибори.

 

Так дані останнього опитування Київського міжнародного інституту соціології прокоментував заступник директора КМІС Антон Грушецький.

 

За його словами, українці зрозуміли, що приведення до влади нових облич без досвіду недостатньо. Повертається запит на професіоналів, а Юлія Тимошенко відповідає цьому запиту якнайкраще.

 

Формально кандидатами на фінал президентського забігу нині, окрім Юлії Тимошенко є Юрій Бойко та Петро Порошенко. Але двоє останніх не мають жодних шансів перемогти Володимира Зеленського, тоді як лідерка «Батьківщині» сьогодні єдина, у кого такі шанси є.

 

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного наприкінці грудня, у другому турі виборів президента чинний глава держави перемагає Петра Порошенка, Юрія Бойка та Дмитра Разумкова. А от у парі «Зеленський – Тимошенко» співвідношення становить 51,6% до 48,4%, тобто різниця – у межах статистичної похибки.

 

Олег Лукашук

Депутат Хмельницької обласної ради

від партії ВО»Батьківщина»

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі