Політика

18 Травня, 2021 Юлія Тимошенко: Влада намагається зірвати референдум, бо знає, що люди проголосують проти розпродажу землі

З 1 липня набуває чинності закон, який дозволить розпродаж українських сільськогосподарських земель, в тому числі іноземцям та іноземним банкам. Щоб протидіяти цьому, команда «Батьківщини» разом з людьми буде домагатися проведення всеукраїнського референдуму, попри спроби президента заблокувати справжнє народовладдя.

 

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час свого виступу на Погоджувальній раді.

 

«Цей парламент проголосував за розпродаж української землі всупереч волі народу, тому що це фейковий парламент, це обслуговуючий персонал офісу президента й олігархії, яка ним управляє. Всі ці голоси не мають нічого спільного з волею народу», – наголосила лідер «Батьківщини».

 

За її словами, останнє соціологічне опитування групи «Рейтинг» вкотре підтвердило – абсолютна більшість українців хочуть самі вирішити долю землі на референдумі й голосуватимуть проти розпродажу.

 

«За те, щоб провести референдум, виступають 77% людей в Україні. На нього хочуть прийти 75%, і 64% хочуть проголосувати проти продажу землі. Лише близько 30% думають, продавати землю чи ні. Президент Зеленський прекрасно знає результати соціологічних опитувань і волю народу не продавати землю, але він діє всупереч цьому», – обурилася Юлія Тимошенко.

 

За інформацією лідера партії, офіс президента через ЦВК реєструє фейкові ініціативні групи для проведення референдумів з питань, які команда «Батьківщини» планувала разом з людьми винести на всеукраїнське обговорення.

 

«Вони це роблять для того, щоб зупинити справжні референдуми. От вам і фейкове народовладдя. Я хочу, щоб президент знав, що це йому з рук не зійде! Підписуючи антиконституційні закони про розпродаж сільськогосподарської землі, він порушив 11 статей Конституції України, це кримінальна справа. І він попереджений про це моїми листами. Наша команда разом з людьми буде добиватися проведення референдуму. 22 травня ми організуємо збори ініціативної групи з проведення референдуму, яка вже налічує десятки тисяч людей. Ми будемо боротися за землю!» – запевнила Юлія Тимошенко.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі