Політика

20 Листопада, 2020 Зміна керівництва Хмельницької ОДА: звіт Габінета та хто такий Гамалій

Сьогодні, 20 листопада голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет прозвітував про свою роботу за рік.

 

Загалом Габінет говорив про кошти Державного фонду регіонального розвитку, яких освоєно 80,2%, будівництво суспільно значущих об’єктів за цей рік (5 шкіл, 2 ДНЗ та 5 спортовних об’єктів) та інші суспільно важливі теми.

 

Не оминув очільник ОДА і тему медицини. Так, наголосив на відкритті за період повноважень 21 амбулаторії загальної практики сімейної медицини та забезпеченні медзакладів устаткуванням та автотранспортом (63 одиниці). Також Дмитро Габінет зазначив, що з виділених державою 80 млн грн на реконструкцію приймальних відділень лікарень області освоєно 35,7%, та пообіцяв, що розпочаті об’єкти будуть завершені вже до кінця цього року. Окремим пунктом звіту стала бороться з COVID-19.

 

Розповів голова облдержадміністрації про здобутки у будівництві доріг та боротьбі з нелегальними АСЗ

 

Похвалився і особистим здобутком: за період каденції часто висвітлював свою діяльність в медіа і провів 134 брифінги для ЗМІ, а це найбільше серед усіх попередників.

 

Габінет подякував команді за ефективну роботу та сказав, що йому не соромно за жодне кадрове рішення, прийняте ним упродовж року.

 

Коментуючи своє звільнення з посади очільник ОДА сказав:

 

“Мене запросили у вівторок в Офіс президента. Я прибув о шостій ранку, мені налили чаю і сказали: прийнято рішення – вас звільняють. Я запитав: чому, адже область по всіх показниках займає високі місця. Ніхто навіть не поцікавився ситуацією в області. Мені не пояснили. Але я здогадуюся”.

 

Нагадаємо, днями Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру підприємця із Кам’янець-Подільського Сергія Гамалія на посаду голови Хмельницької ОДА. 

 

Сергій Гамалій здобув освіту у Хмельницькому інституті регіонального управління та права, навчався у Чернівецькому університеті імені Федьковича, а у 1999 році він виїхав у Польщу, де почав навчатися у Вищій економічній школі Варшави. Гамалій є власником підприємства Деліція, яке займається ресторанним бізнесом, а також надає послуги мобільного харчування, має логістичну кампанію.  Варто підкреслити, що Гамалій ніколи до цього не займав посаду в державних органах.

 

Побачити електронну декларацію Сергія Гамалія не можна ймовірно через скасування обов’язкового оприлюднення декларацій у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Наразі розпорядження про звільнення Дмитра Габінета та призначення Сергія Гамалія на сайті Президента немає.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі