Спорт

8 Травня, 2021 Алла Белінська родом з Хмельниччини стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби

25 квітня в столиці Польщі Варшаві завершився чемпіонат Європи з вільної боротьби.

 

Загалом українські чоловіки виграли чотири нагороди: Андрій Джелеп став віце-чемпіоном, Каміль Керімов, Ігор Никифорук та Олександр Хоцянівський посіли треті місця, що вивело нашу команду на підсумкове друге місце. Вихованець хмельницької школи боротьби, а нині киянин, Андрій Власов, змагаючись у ваговій категорії 92кг, програв поєдинок за “бронзу”, посівши 5 місце.

 

 

Жіноча збірна України також стала другою в командному заліку, здобувши шість медалей, дві з яких найвищого гатунку: золоті- Ірина Коляденко, 62 кг (Київська обл.)  та  Алла Белінська, 72 кг (Херсонська обл.), срібна-Тетяна Ріжко, 65кг (Херсонська обл.), бронзові- Аліна Бережна, 68 кг (Донецька обл.),  Христина-Зоряна Демко, 55 кг (Львівська обл.) та Аліна Грушина-Акобія, 57 кг (Київська обл.).

 

Особливої уваги заслуговує наша 25-річна землячка Алла Белінська, котра розпочала своє сходження у великий спорт в Новоушицькому районі під наглядом досвідченого тренера Анатолія Власова. Вагомих успіхів на дорослому рівні досягла лише в останні роки: “срібло” (2020 ) та “золото” (2021) на Київському міжнародному турнірі, “бронза” на Кубку світу- 2020, третя-на європейському відборі до Олімпіади в Токіо (Будапешт, березень 2021). Тож наразі  Алла перебуває на підйомі, про що засвідчила її перевага над суперницями у Варшаві: дострокові виграші у спортсменок з Туреччини та Росії, впевнена перемога (6:3) у фіналі  в болгарки Юлісії Янєвої.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі