Спорт

12 Серпня, 2021 Цієї неділі кам’янецький мотобол відзначить 55-річний ювілей

Це свято не лише спортсменів, котрі входили до складу команд «Поділля», «Мотор», «Трудові резерви», «Поділля-Адамс», «Механік», «Поділля-Мотор», але й багатьох поколінь кам’янчан.

 

Мотобол у Кам’янці-Подільському одразу став культовим видом спорту і символом міста. Мотоболісти радували кам’янчан своїми спортивними звитягами: участю у Вищій мотобольній лізі радянського мотоболу, багаторазовими чемпіонськими титулами, володінням мотобольним кубком України. Як прояв любові кам’янчан до своєї мотобольної команди, в місті було споруджено спеціалізований мотобольний стадіон.

 

Зараз кам’янецький мотобол – це спортивний колектив молодих, але вже достатньо вправних гравців, більшість з яких має спортивний розряд кандидата у майстри спорту. Матеріальна база команди укомплектована як необхідними мотобольними мотоциклами, так і ремонтною технікою. Все це дає мотоболу з року в рік підвищувати свій рівень. «Поділля-Мотор» взяла участь у восьми Чемпіонатах України з мотоболу та кількох розіграшах Кубку України з мотоболу і двох міжнародних змаганнях.На рахунку команди – вже майже півтори сотні матчів. Зі зростанням майстерності і досвіду починають з’являтися і певні досягнення у вигляді призових місць на змаганнях.

 

Урочистості з нагоди святкування 55-річчя кам’янецького мотоболу відбудуться 15 серпня на мотобольному стадіоні о 17.00. Після офіційної частини кам’янецькі мотоболісти зіграють із командою «Колос» матч Чемпіонату України.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі