Спорт

11 Квітня, 2021 Хмельничанка стала призеркою чемпіонату України зі спортивної гімнастики

Маргарита Козловська – вихованка Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді стала срібною призеркою чемпіонату України зі спортивної гімнастики.
 
Чемпіонат України зі спортивної гімнастики проходив з 2 по 8 квітня у місті Кропивницький. Загалом у змаганнях взяли участь майже 100 учасників з усіх областей України, серед яких були і 2 команди з Хмельниччини.
 
У складі команди дівчат були Козловська Маргарита, Мніца Вікторія, Василенко Анастасія, Коропецька Вікторія. Склад команди хлопців: Гонтківський Владислав, Гонтківський Віталій, Бриндак Андрій та Любченко Олександр. За результатами змагань наші команди посіли 4 та 6 місця відповідно.
 
В особистій першості майстриня спорту України Маргарита Козловська здобула срібну нагороду у фінальних змаганнях на опорному стрибку.
 
 
Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, наступний старт, на який буде готуватись Маргарита – це Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup-2021, організатором якого є олімпійська чемпіонка Стелла Захарова, який відбудеться наприкінці травня.
 
Команди наших гімнастів підготували: Музика Андрій, Чепуренков Андрій , Білик Валентина, Шульжинська Олена, Шиманська Дарина.
 
Призерку чемпіонату України підготували Білик Валентина, Сочєлєв Микола та Шиманська Дарина.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі