Спорт

1 Жовтня, 2021 Хмельницький спортивний ліцей перетворять на сучасний інноваційний комплекс

З вересня у Хмельницькому працює перший в регіоні спортивний ліцей. На сьогодні він охоплює 6 напрямків: футбол, гандбол, футзал, бокс, вільна боротьба, дзюдо.

 

В ліцеї навчається 201 учень-спортсмен: 101 з Хмельницького, 100 з області та інших регіонів, працює майже 20 тренерів, з них заслужені майстри спорту, майстри та кандидати в майстри спорту, тренери з ліцензіями УЕФА, тощо.

 

 

“В майбутньому плануємо впроваджувати й інші види спорту. Ми хочемо готувати там справжніх чемпіонів. Тому мусимо створити відповідну тренувальну базу. Це має бути сучасний інноваційний комплекс з каркасним футбольним залом, полями та майданчиками для усіх інших видів спорту, тренажерною зоною, місцями для глядачів.

 

Окрім того, для зальних видів спорту відремонтуємо спортивну залу і купимо спортивний інвентар. Підготували візуалізацію та проєкт. Об’єкт масштабний, будемо сподіватися на державне співфінансування.

 

Поруч із базою ліцею на території ЗОШ №12 вже зараз будуємо спортивний комплекс для різних видів спорту. Працюємо далі…», – розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі