Спорт

8 Лютого, 2022 Мер вручив сертифікати про стипендії кращим спортсменам і тренерам Хмельницького

Сьогодні Хмельницький міський голова Олександр Симчишин вручив сертифікати про стипендії кращим 21 спортсмену і 20 тренерам.

 

Про це повідомив очільник міста у Телеграм.

 

4 спортсменів-олімпійців Ольга Полюк (11 лютого стартує на зимовій Олімпіаді), Марина Бех-Романчук, Михайло Романчук, Аліна Марущак будуть отримувати щомісяця по 10 000 грн.

 

Решта спортсменів отримуватимуть впродовж січня-березня 50%, а з 1 квітня 75% від мінімальної зарплати, тренери спорсменів-олімпійців з 1 квітня 75%, інші тренери 50% від мінімальноі зарплати.

 

“Порівняли наші витрати на спорт у 2022 році. Тоді як наші сусіди закладають на галузь 50-60 млн грн, ми – 121 млн грн. Тоді як інші міста витрачають на навчально-тренувальні збори з усіх видів спорту 2-5 млн грн, ми закладаємо 27,8 млн грн! Крім того, за останні роки наші спортсмени отримали 3 квартири і 7 земельних ділянок. Паралельно будуємо спортивну інфраструктуру для масового спорту і фізичної культури. Відкрили спортивний ліцей, де навчається понад 200 учнів. Тішимося, що майже по всіх спортивних секціях наших ДЮСШ щороку зростає кількість дітей!”, – пише Симчишин.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі