Спорт

12 Лютого, 2022 Плавець Михайло Романчук виступатиме за Хмельницьку область

З 2022 року уродженець Рівного, дворазовий призер літніх Олімпійських ігор-2020 плавець Михайло Романчук виступає за Хмельницьку область. 

 

Про це інформує «Суспільне». У кінці 2021 року спортсмен написав на Міністерство молоді та спорту заяву з проханням всі його виступи з січня 2022 року зараховувати за Хмельницькою областю. Таке рішення було неочікуваним для Рівненської  облдержадміністрації, адже Романчук отримав і квартиру у Рівному, 1,5 млн грн на покращення житлових умов, земельну ділянку під будинок в обласному центрі. Спортсмен отримував одноразові виплати, йому призначали і максимальні стипендії. У серпні 2021 року Романчук отримав звання “Почесний громадянин міста”.

 

Михайло Романчук розповів, що пішов з Рівненщини не через образи чи непорозуміння. Він вдячний Рівному за те, що отримав після Олімпіади.

“Справді, такою підтримкою мало хто зі спортсменів може похвалитися, це факт. Але рішення було прийняте, тому що прийшов час обирати місце проживання на майбутнє. З дружиною вирішили, що це буде Хмельницький, там ми будемо облаштовуватись. Всі ми дорослі люди, розуміємо, що на спорті життя не закінчується. І мені потрібно зараз думати, чим я буду займатися після спортивної кар’єри, яка, на жаль, не така довга, як хотілось би”, – пояснює Михайло Романчук.

Тренер з плавання Петро Нагорний, який виховав медаліста Олімпійських ігор Михайла Романчука, Суспільному заявив, що продовжує співпрацю зі спортсменом. Перехід його до Хмельницької області коментувати відмовився.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі