Спорт

22 Жовтня, 2021 Тренер з Хмельницького отримав престижну нагороду в Швейцарії

Представники національних федерацій легкої атлетики континенту зібралися 14-16жовтня в Лозанні, щоб узяти участь у спеціальному Конгресі Європейської легкої атлетики та урочистій церемонії Golden Treck.
 
Багато питань стосувалися Олімпійських ігор і сезону загалом, проте говорили й про календар наступного року та мульти-чемпіонат Європи в Мюнхені. А найсвятковішою частиною програми стала урочиста церемонія нагородження найкращих легкоатлетів року на континенті норвежця Карстена Варгольма і голландку Сіфан Хассан.
 
Європейська легка атлетика відзначила також українців:
хмельничанина Вадима Крушинського, тренера чемпіонки Європи-2021 Марини Бех-Романчук (Тренерська нагорода ЕА),
радника керівника Офісу Президента України з питань спорту Олену Говорову (у номінації «Жіноче лідерство»),
директора Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, члена виконкому ФЛАУ Віталія Матешка (нагорода ЕА для членів національних федерацій).
 
Всі нагороди будуть вручені їхнім власникам під час урочистих заходів в Україні.
 
 

Довідка

 
Заслужений тренер, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Вадим Крушинський працює старшим тренером-викладачем з легкої атлетики Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Він став другим тренером в історії легкої атлетики Хмельниччини, який відзначений вказаною престижною нагородою.
 
А першим нагороду Європейської легкоатлетичної асоціації (сертифікатом та срібним значком ЄА) за підсумками 2012 року, як наставник чемпіонок Європи (жіночої естафетної команди України 4х400 м),отримав заслужений тренер України Анатолій Новіков. Того ж року підготовлені ним дівчата-естафетниці здобули на Олімпіаді у Лондоні бронзові медалі. Він також працює тренером- викладачем в ХОЦФВУМ.
 
За матеріалами пресслужби відділення національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області
 
Вітаємо Вадима Крушинського з черговим визнанням на міжнародному рівні!
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі