Спорт

3 Серпня, 2021 Троє хмельницьких спортсменів виступили на Олімпіаді в Токіо

Напередодні, 3 серпня, троє хмельничан виступили на Олімпійських іграх.

 

Про це повідомляє видання “Є”.

 

Хмельничанка Марина Бех-Романчук взяла участь у фіналі Олімпіади в секторі стрибків у довжину. У шести спробах Марина змогла здійснити одну залікову спробу, продемонструвавши 6 метрів 88 сантиметрів. Цей результат приніс хмельничанці 5 місце в підсумковому протоколі.

 

Марина у кожній зі своїх спроб ризикувала, а тому в перших двох спробах в неї був заступ. І третя спроба мала дати відповідь – чи зможе хмельничанка й надалі боротися за місце на п’єдесталі пошани. Титулована спортсменка змогла в третій спробі продемонструвати 6 метрів 88 сантиметрів та увійти до ТОП-8 спортсменів, які продовжили змагання. Утім, у наступних трьох спробах у Марини знову були заступи. А відтак Марина Бех-Романчук, яка на Олімпіаді-2016 була 12-ою, в Токіо посіла 5 місце.

 

Перемогла ж німкеня Майка Міхамбо. Вона змогла стрибнути на 7 метрів в заключній шостій спробі та стати чемпіонкою. «Срібло» – в американки Бріттні Різ (6,97 метри), «бронза» – в нігерійки Ессе Бруме (6,97 метри).

 

Також 3 серпня в каное-двійці на 1000 метрів завершили свій виступ хмельничани Павло Алтухов та Дмитро Янчук, які на Олімпіаді виступають за Полтавську області. Наші веслувальники не змогли вийти до фіналу, а в запливі за 9 місце, фінішували п’ятими. А відтак посіли підсумкове 13 місце.

 

Попереду на Павла Алтухова ще очікують змагання серед каноїстів на дистанції 1000 метрів, які стартують 6 серпня.

Зауважимо, що ще одна легкоталетка, яка родом із Хмельниччини, Вікторія Ткачук, 4 серпня виступить у фіналі бігу на 400 метрів із бар’єрами.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі