Спорт

15 Червня, 2021 У Хмельницькому пройде «Напівмарафон Нова пошта»

Сезон забігів Нової пошти та New Run продовжується. «Напівмарафон Нова пошта. Хмельницький» за підтримки Хмельницького міського голови стартуватиме з майдану Незалежності.

 

Зареєструватися на забіги можна на сайті.

 

Учасникам доступні забіги на дистанції від 1 до 21 км, а також в естафета на 21 км і командна гонка на 5 км. На маршруті передбачено все необхідне для комфортного забігу: роздягальні, пункти охолодження, харчування і гідратації, медичний супровід на трасі та фініші.

 

Заключним забігом сезону стане саме «Марафон Нова пошта Хмельницький» вже 4 липня.

 

Під час забігів будуть вжиті належні заходи безпеки: температурний скринінг, масковий режим, соціальна дистанція, обмежена кількість учасників на дитячих дистанціях — не більше 100 осіб, засоби дезінфекції, відсутність місць для глядачів, старт групами з часовим інтервалом між бігунами, а для реєстрації результатів — персональні чіпи з номером учасника.

 

Повний перелік заходів для кожної події залежить від того, в якій карантинній зоні перебуває місто-учасник:

 • У «зеленій» зоні забіги пройдуть з температурним скринінгом, соціальною дистанцією і масковим режимом перед стартом
 • У «жовтій» зоні додатково буде огороджено маршрут, стартове містечко буде доступним лише для учасників, а кількість учасників дитячих забігів — обмежена. Старт відбуватиметься з 10-секундним інтервалом
 • У «помаранчевій» зоні буде подвійний закритий периметр стартового містечка. Забіги пройдуть без зон для глядачів
 • У «червоній» зоні старти пройдуть за 2-3 тижні після скасування жорстких карантинних обмежень у місті

«Напівмарафон Нова пошта. Хмельницький» проходитиме з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці у мережі фейсбук.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі