Спорт

26 Липня, 2021 У Хмельницької АЕС з’явився новий спортивний комплекс

З гучними промовами і перерізанням урочистої стрічки, з гарним настроєм та спортивним азартом ветеранів футболу – саме так сьогодні, 23 липня, пройшло відкриття оновленого спортивного майданчика зі штучним покриттям на території спортивного комплексу Хмельницької АЕС, поблизу стадіону.

Першими випробували оновлений майданчик активні та спритні ветерани ФК «Динамо» Київ та команда ВП ХАЕС в міні-турнірі з футболу. Під відкритим небом футболісти показали віртуозну гру, високу майстерність та професіоналізм.

 

Варто зазначити, що кошти на реконструкцію спортивної локації було виділено первинною профспілковою організацією ДП «НАЕК «Енергоатом» та ВП ХАЕС.

 

На оновленому майданчику замінили основу під штучне покриття. Зокрема, проклали дренажні комунікації, завезли кварцовий пісок, встановили огороджувальні бар’єри та розмітили межі ігрового поля. Тренувальне поле зі штучним покриттям має розміри 35 на 65 м, а тому на ньому можуть одночасно проводити тренування кілька футбольних команд. 

 

Також в рамках робочого візиту делегація Енергоатома спільно з керівництвом міста та Хмельницької АЕС відвідали об’єкти соціальної інфраструктури ВП ХАЕС – спортивний комплекс і басейн, ознайомилися з оновленими приміщеннями та обладнанням, яке дозволяє якісно надавати послуги з оздоровлення працівників ХАЕС та мешканців нашої громади, виховувати здорове покоління, прищеплювати молоді любов до спорту та правильного способу життя. 

За інформацією відділу з організаційних питань

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі