Суспільство

29 Липня, 2021 1424 працівники Хмельницької АЕС вакцинувалися від Covid-19

З травня цього року розпочато проведення щеплень від Covid-19 для працівників Хмельницької АЕС. Наразі, на території України триває пятий етап вакцинації, до якого активно долучилися працівники атомної станції.

 

За словами начальника відділу охорони здоров’я служби охорони праці ВП ХАЕС Сергія Стратюка, особи, яким виповнилося 18 років можуть вільно звернутися до закладів охорони здоров’я та отримати щеплення, серед яких пункти щеплень, які працюють при закладах охорони здоров’я, центри масової вакцинації. Працівникам атомної станції можна звернутися також і до здоровпункту ХАЕС, де за попереднім записом проводиться вакцинування.

 

Станом на 28 липня на Хмельницькій АЕС отримали перше щеплення – 1424 осіб, ревакциновано – 1114 працівників.

 

Вакцинувалися атомники вакцинами AstraZeneca, Coronavac, Pfizer-BioNTech, Moderna. Наразі, на ХАЕС можна отримати щеплення вакциною Moderna. Проводиться така вакцинація двома дозами з інтервалом 28 днів. Ця вакцина визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Європейським агентством з лікарських засобів. 

 

Керівник відділу охорони здоров’я вкотре наголосив на дотриманні карантинних заходів, як на Хмельницькій АЕС, так і за її межами.

«Вірус живе серед нас, просто тимчасово він не активований на території держави. Карантин в Україні продовжено до кінця серпня. Дотримуймось карантинних заходів та контролюймо стан свого здоров’я», – підсумував Сергій Стратюк.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі