Суспільство

28 Травня, 2021 Автопарк Хмельниччини поповниться десятком нових швидких для боротьби з COVID-19

Автопарк Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповниться 10 сучасними автомобілями швидкої медичної допомоги від провідного українського виробника спецтранспорту такого типу – ТОВ “Автоспецпром”.

 

Медики отримають по 5 “швидких” типу В та С (реанімобілі), які підходять для транспортування хворих з важким перебігом коронавірусної хвороби. Усі реанімобілі та три “швидкі” типу В виготовлені на базі Citroen Jumper. Ще два автомобілі швидкої допомоги типу В – на базі Peugeot Boxer.

 

Як “швидкі” типу В, так і реанімобілі мають у медичному салоні повний набір необхідного устаткування від кращих світових виробників, зокрема засоби дихальної підтримки та моніторингу стану пацієнта.

 

У реанімобілях також встановлено італійські портативні апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ), які можна використовувати для допомоги дорослим, дітям та навіть новонародженим. Їх розробили спеціально для “швидких”.

 

І машини, і встановлене на них медичне обладнання повністю відповідають стандарту ДСТУ EN 1789:2015, який визначає вимоги до автомобілів швидкої медичної допомоги згідно з європейською практикою. “Швидкі” вже відправили до регіону призначення.

 

“Лише за останній місяць з нашого виробництва до медиків в регіони поїхали декілька сотень автомобілів. І ми продовжуємо активно працювати, бо потреба регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у нових “швидких” залишається сталою, – говорить заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін. – Протягом усієї пандемії коронавірусу ми постачаємо українським медикам якісні та надійні “швидкі” за найнижчими серед українських виробників цінами. Адже наша головна мета – забезпечити лікарів швидкої допомоги сучасною технікою, аби вони могли успішно боротися з глобальною загрозою”.

 

Угоду на постачання “швидких” було укладено за так званою “ковідною процедурою”.

 

Довідково

 

ТОВ “Автоспецпром” розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги у країні й головним постачальником медичного автотранспорту для державних і приватних медичних установ України. Наприкінці листопада 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності від європейського автогіганта PSA Groupe, ставши першим українським виробником “швидких”, який отримав документ такого рівня. Автомобілі швидкої допомоги виробляються у типах А1, А2, В і С на шасі Citroen, Peugeot і Mercedes.

 

Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів). У квітні та травні 2020 року PSA Groupe і ТОВ “Автоспецпром” разом реалізували кампанію з надання допомоги Міністерству охорони здоров’я України та регіональним медичним закладам у підтриманні належного технічного стану “швидких” брендів Peugeot і Citroen. Спільно компанії відремонтували 100 “швидких”.

 

Groupe PSA (Peugeot Societe Anonyme) – французька автомобілебудівна компанія. Це другий за величиною виробник автомобілів у Європі і власник таких брендів як Citroen, Peugeot, Opel, Vauxhall і DS Automobiles.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі