Суспільство

7 Лютого, 2021 Частині мешканців Хмельниччини відшкодують витрати на електрику

Громадянам, котрі користуються електричним опаленням, компенсують витрати на електрику у зв’язку з підвищеними тарифами.

 

Відшкодування отримають ті, чиї домівки не газифіковані, не підключені до централізованого газопостачання і обігріваються за допомогою електроопалювальних установок.

 

Загалом по Україні на цю мету з бюджету планується виділити 1,4 млрд грн, і Уряд вже затвердив механізм, який не передбачатиме участі людей у процесі отримання цих компенсацій – усе відбуватиметься автоматично.

 

Компенсацію за вартість електроенергії отримає 21 тисяча споживачів Хмельниччини, – повідомляють у Департаменті регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.

 

«Електрику для опалення свого житла використовують понад 13 тисяч абонентів, у тому числі біля 800 негазифікованих господарств. Усі вони отримають компенсацію. Окрім того, таку підтримку від держави матимуть також близько 7 тисяч багатодітних родин, а також прийомні сім’ї та будинки сімейного типу», – зазначає директорка Департаменту Віра Бригадир.

 

 

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі