Суспільство

18 Липня, 2021 Чи безпечно купатись у водоймі поблизу хмельницького пляжу: результати дослідження

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницького повідомляє, що з початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг безпечності та якості річкової води (район міського пляжу) щодо можливості використання її для рекреаційних потреб, в тому числі і для купання.

 

За інформацією Державної установи «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» від 16 липня вода в районі міського пляжу відповідає вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів». Відповідно до протоколу санітарно-мікробіологічного дослідження від 12 липня індекс лактозопозитивних кишкових паличок в межах допустимих норм, колі-фаги та патогенні мікроорганізми не виявлені.

 

Згідно протоколу санітарно-мікробіологічних досліджень від 01 липня цього року – якість води водопровідної з питного фонтанчика, розташованого на території міського пляжу, відповідає вимогам ДСанПіН № 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі