Суспільство

19 Січня, 2021 Де на Хмельниччині пройти ПЛР-тест на COVID (інтерактивна мапа)

На сайті Міністерства охорони здоров’я розміщено мапу пунктів тестування на COVID-19, де можна здати зразки для ПЛР-тестування. На Хмельниччині працюють 83 таких пункти.

За даними Національної служби здоров’я України оновлено алгоритм тестування на COVID-19. А саме – тестування пацієнтів з підозрою на ковід буде проводитися на первинній ланці та на рівні амбулаторної допомоги. Зміни передбачають, що тестування на коронавірус будуть робити людям з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції. Раніше тестували пацієнтів лише з симптомами COVID-19 та пневмонії. Відбір матеріалів для тестування та їх транспортування у лабораторний центр МОЗ тепер входить до пакету з надання медичної допомоги на первинній ланці. І є безоплатним для пацієнта з підозрою на COVID-19.

 

У 1-му кварталі цього року не буде пакету послуг для мобільних бригад, що беруть матеріал для тестування у пацієнтів з підозрою на COVID-19. Натомість Центри надання первинної меддопомоги створюють пункти тестування. Медики виїжджають до тих пацієнтів, які не можуть дістатися до пунктів самостійно. Також Центри медико-санітарної допомоги мають можливість домовитися між собою та створити спільні пункти тестування або мобільні бригади.

 

Відповіді на запитання щодо тестування можна отримати в Контакт-центрі МОЗ за телефоном 0 800 60 20 19.

 

Читайте також: Як здати ПЛР-тест на Covid-19 у Хмельницькому: нові правила

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі