Суспільство

2 Березня, 2021 Депутати Кам’янець-Подільської міськради звернулись до керівництва держави щодо заборони проросійських партій

«За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки» – під таким гаслом пройшов розгляд питання про діяльність проросійських політичних сил в Україні на сесії Кам’янець-Подільської міської ради, яка відбулась 2 березня 2021 року.
 
З ініціативою звернення до Президента України, секретаря РНБО, голови Верховної ради виступили представники “Свободи”. Зокрема вони вимагають заборонити діяльність партій «Опозиційна платформа – За життя» та Партії Шарія.
 
Основні тези звернення:
 • “Окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, є й внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення”.
 • “Просимо вас підготувати та ухвалити законопроєкти та регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партії «Опозиційна платформа – За життя» та Партії Шарія як таких, що відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора”.
 • “Нам необхідно вже сьогодні зупинити діяльність рупорів Кремля”.
 • “Рішення має задекларувати спільну позицію всіх проукраїнських сил в Кам’янець-Подільській міській раді та радах усіх рівнів”.
 
Депутати звернення підтримали, його надішлють до вищих керівних органів держави, сказано у повідомленні міськради.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі