Суспільство

27 Травня, 2021 DiD ToLkA заспівав реп про Хмельниччину

Відео про село Наркевичі Хмельницької області з’явилося в мережі під псевдонімом DiD ToLkA.

 

Один з ідеологів децентралізації влади в Україні, директор з розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук просуває реформу не лише підготовкою законопроектів, експертними висновками і серйозними публікаціями в медіа, а й пробує використовувати сучасні форми залучення уваги аудиторії. Ткачук – новатор по суті, основний козир якого, – щирість і любов до рідного краю, – пише zn.ua.

 

На створення свого першого реп-треку автора-початківця надихнула мала батьківщина – село Наркевичі, що в Хмельницькій області. У процесі реформи рідне село Ткачука стало центром Наркевицької об’єднаної територіальної громади Волочиського району. Це одне з українських сіл, що розвиваються, звідки втекла ще не вся молодь.

 

 

Творчий меседж ветерана децентралізації – це звернення і до молодих, і до більш досвідчених. Співавтор реформи особистим прикладом показав, як можна не боятися змін. І нехай Ткачук не запалив у класичному розумінні просунутих реперів, але він вже точно – зігрів. Тих, хто сумнівається в собі, не вірить у завтрашній день або вирішив, що безнадійно втомився. Адже це дуже важливо – продовжувати вірити і не боятися нового.

 

 

 

 

 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі