Суспільство

8 Вересня, 2020 До Дня міста у Нетішині оголосили фотоконкурс

Відомі фотографи громади оберуть по трійці найкращих фотоаматорів у двох номінаціях. На переможців очікують подарунки від організаторів. 
 
Мета конкурсу, оголошеного за ініціативи виконкому міської ради та нетішинського фотолітописця Віктора Войковського – залучити креативну молодь та дорослих до пізнання фотографії.
 
У фото-конкурсі передбачено дві номінації:
 
«Я! Омріяний містом своїм» – для учасників віком від 10 до 17 років. За сюжетом це можуть бути фото, які висвітлюють різнобічне життя міста атомників, знайомлять з цікавими і непересічними особистостями, які живуть у ньому. Зокрема приймаються на конкурс портретні, пейзажні, репортажні, спортивні, етюдні знімки;
 
«Нетішин – Кривин в серці моїм» – для учасників віком 18-35 років. У цій номінації приймаються лише пейзажні фото.
 
Знімки (не більше трьох) прийматимуть до 16 вересня включно на електронних носіях, роздруковані на глянцевому фотопапері розміром 20*30 см в оргвідділі виконкому міської ради (адмінбудівля виконавчого комітету міської ради, вул. Шевченка,1), а також на електронну пошту orgvidil@netishynrada.gov.ua.
 
До конкурсних знімків потрібно також додати інформацію про себе: прізвище, ім‘я та по-батькові, номер мобільного телефону та написати коротку анотацію до фото.
 
Телефон для довідок 097-727-47-11. 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі