Суспільство

29 Вересня, 2020 Дорогу стратегічного значення продовжують будувати у Славуті

Бетонна дорога на вулиці Петра Сагайдачного, що у районному центрі, є важливою дорожньою артерією. Будучи частиною інфраструктури Індустріального парку, вона забезпечить під’їзд як до нього, так і до митниці та низки потужних славутських підприємств.

 

Вперше про будівництво автошляху у прес-службі Славутського МВК повідомляли рік тому. Як зазначав тоді міський голова Василь Сидор, оскільки це дорога важливого промислового та стратегічного значення, її будівництво велося (і наразі ведеться) за новими технологіями.

“Важливо, щоб дорога витримувала максимальне навантаження. Тому для її будівництва використовується бетон – один із найміцніших матеріалів, більш стійкий до зносу, він не деформується від спеки і під впливом важкого транспорту, відповідно, на дорозі не виникає колій”, – коментував рік тому Василь Сидор.

За словами очільника міста, наявність такої дороги допоможе звільнити Славуту від вантажного транспорту та покращить інфраструктуру Індустріального парку, створення якого було задекларовано державою.

 

Наразі, судячи з фото, опублікованих прес-службою Славутського міськвиконкому, дорога, будівництво якої досі триває, виглядає так. 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі