Суспільство

22 Вересня, 2020 Дорогу в обхід Хмельницького укріплюють спеціальними конструкціями

Капітальний ремонт, в межах якого виконують роботи на штучних спорудах, триває на автодорозі М-12 “Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка”, км 252 – км 275, що на обході м. Хмельницький.

 


Зокрема, на 254 кілометрі траси, за рахунок розширення консолей, проїзна частина автошляху стане ширшою. Також поверх наплавної гідроізоляції підрядник викладе три шари асфальтобетонного покриття, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області. 

Для укріплення насипів земляного полотна на підходах до штучної споруди встановлюють габіонні конструкції. 

Довідка: габіони –  просторова сітчаста коробчата конструкція, заповнена природним каменем. Зазвичай використовується у берегоукріпних спорудах. Габіони легко ув’язуються між собою дротом, в результаті чого утворюється гнучка стіна, через яку добре фільтрується вода, що дозволяє звести до мінімуму гідростатичний тиск і одночасно намертво закріпити ґрунт.  Для уникнення потрапляння ґрунту в пустоти габіонної конструкції і, як наслідок, просідання ґрунту, використовується геотекстиль, який пропускає через свої пори воду, а ґрунт залишається на місці.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі