Суспільство

2 Квітня, 2021 Дороги Хмельниччини: що і де ремонтують

Працівники шляхо-будівного управління працюють на ділянках дороги у Кам’янець-Подільському та Хмельницькому районах.
 
За повідомленням Служби автомобільних доріг, продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на ділянці від с. Слобідка-Рахнівецька до с. Шатава. На цьому відрізку автодороги  розширили дорожнє полотно та влаштували бортові камені, а також розпочали вкладати вирівнюючий шар асфальтобетону.  Попереду – влаштувати фінішний шар з щебенево-мастикового асфальтобетону, встановити однобічне бар’єрне огородження та нанести горизонтальну дорожню розмітку.
 
Ремонтні роботи по усій протяжності Н-03 в межах Хмельницької області планують завершити до кінця 2021 року.
 
Також розпочато роботи з поточного середнього ремонту автодороги Т- 23-02 Чернелівка – Городок – Смотрич.
 
У селі Мар’янівка, виконано фрезерування, ямковий ремонт, влаштування вирівнюючого шару. Поблизу села Педоси здійснено розкопку пучини, фрезерування , укладку асфальтобетону. У Водичках зроблено розкопку пучини, відфрезеровано старе покриття, здійснено вибірку основи та перезволоженого ґрунту. Далі на вказаних ділянках планують влаштувати вирівнюючий та верхній шари нового асфальтобетонного покриття.
 
Невдовзі розпочнуться активні ремонтні роботи поблизу села Пашутинці, що розташоване на північ від Хмельницького на автодорозі Н-03 Житомир – Чернівці. Тут тривають підготовчі роботи до реконструкції автодороги. 
 
Цьогоріч продовжують ремонтувати 95 км автодороги Н-03 Житомир – Чернівці в напрямку від Хмельницького до кордону із Житомирською областю.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі