Суспільство

16 Грудня, 2021 Дорожники Хмельниччини прозвітували про виконані дорожні роботи

В рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво” у 2020 році відремонтовано близько 60 км автодороги Н-03 в напрямку від Хмельницького до Кам’янця-Подільського. Цьогоріч роботи здійснювалися на ділянках від м. Хмельницького до кордону із Житомирською областю та від м. Кам’янця-Подільського до кордону з Чернівецькою областю.

 

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

 

Впродовж ремонтно-будівельного сезону 2021 року разом із відновленням дорожньої конструкції розпочато і ремонт штучних споруд, що знаходяться на тих, чи інших ділянках ремонту.

 

Що зроблено за минулий тиждень?

 

 ➡ На об’єкті «Реконструкція мосту через р. Бужок, км 164+917» виконано армування монолітної плити 6, монтаж бортового каменю, монтаж щитів опалубки монолітної плити 5 консолі, монтаж опалубки відкрила 0 опора по правому прогону;

 ➡ На ділянці поточного середнього ремонту, км 163+329 – км 170+449, населені пункти с. Заруддя – с. Пашківці, здійснено бетонне укріплення откосів труб та русла р. Гулянка;

 ➡ Завершується монтаж зовнішнього освітлення на перехресті км 148+600 ділянки поточного середнього ремонту км 146+064 – км 150+732, населені пункти с. Воронківці – с. Верхняки.

 

Важливість маршруту для регіону полягає у тому, що він є основною дорожньою артерією між Хмельницькою і Житомирською областями на північному заході (початок а/д Н-03) та Хмельницькою і Чернівецькою областями на півдні (кінець а/д Н-03). Автодорога веде до відомих історичних пам’яток – Старокостянтинівської та Кам’янець-Подільської фортець.

 

 

На ділянках автодороги Н-03, де ремонтні роботи не завершено, підрядними організаціями буде вжито заходів забезпечення безпеки дорожнього руху під час зимового утримання – влаштування тимчасової дорожньої розмітки, встановлення знаків зимової тематики, знаків обмеження швидкості та тимчасового огородження!

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі