Суспільство

21 Травня, 2021 Голова Хмельницької ОДА призначив нових керівників структурних підрозділів

Голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій призначив директора департаменту охорони здоров’я та начальника управління з питань цивільного захисту населення.

 

Отож, охорону здоров’я в області очолив заслужений лікар України Олександр Завроцький. Раніше він був військовослужбовцем Збройних Сил України та працював у Вінниці директором Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. Донедавна працював у Хмельницькій обласній лікарні та Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Має низку відзнак Міністерства оборони України, а у червні 2015 року отримав від президента почесне звання «Заслужений лікар України». Крім того, Олександр Іванович був депутатом Хмельницької обласної ради попереднього скликання від партії «За конкретні справи». 

 

Згідно з його останньою електронною декларацією за 2020-й, Олександр Завроцький володів двома земельними ділянками у Хмельницькому та однією у селі Вовковинці, що на Деражнянщині. З нерухомості також задекларував житловий будинок в обласному центрі, у якому зареєстроване місце його проживання. А належить майно Завроцькій Ірині Миколаївні. Власним транспортом торік Олександр Завроцький не володів. Проте користувався автомобілем «Skoda Octavia» 2018 року випуску, який належить Володимиру Тимофіїву.

 

Загальний задекларований дохід Олександра Івановича за минулий рік склав 1 мільйон 868 тисяч 860 гривень. З них понад мільйон гривень склали одноразові грошові допомоги при звільненні та у разі інвалідності. Решта — зарплатня, пенсія, дохід від надання майна в оренду. Його грошові активи — 46 тисяч доларів.

Нового начальника отримало управління з питань цивільного захисту населення. Його очолив колишній рятувальник Володимир Панасюк.  Згідно з його електронними деклараціями, майже до кінця 2019 року він працював начальником Білогірського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області. А торік — інженером по будівництву в товаристві з обмеженою відповідальністю «Маяк».

 

Згідно з його останньою електронною декларацією за 2020-й, у Білогір’ї Володимир Миколайович мав квартиру. Ще одну квартиру мав у співвласності в селі Переросле. Натомість його дружині Світлані Панасюк торік з нерухомості належала лише земельна ділянка у Білогір’ї. Також вона мала автомобіль «Hyundai Tucson» 2007 року випуску.

Загальний задекларований дохід Володимира Панасюка за 2020 рік склав 456 тисяч 266 гривень. А його дружини — 107 тисяч 901 гривню. Торік грошові активи Володимира Панасюка склали 320 тисяч гривень готівкою.

 

Вказаних держслужбовців призначили з  випробувальним терміном у три місяці.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі