Суспільство

17 Травня, 2021 Готель у Хмельницькому отримав 4 “зірки” і претендуватиме на відкриття залів гральних автоматів

13 травня Комісія з встановлення категорій готелям продовжила розгляд заявок готелів на отримання «зірочок».

 

Про це повідомляють НашіГроші.

 

Заявку Готелю «Либідь-Плаза” (150 номерів) (ПП «ЕН»), на відповідність категорії **** (чотири зірки) – погодили.

 

“Либідь-Плаза” отримала “зірочки” разом із іще 6 готелями в різних містах України, про які заявляють, як про можливі місця для відкриття залів гральних автоматів.

 

Однак у Законі України про Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор Розділ VI ст.38 п4.2 сказано про заборону розташовувати зали гральних автоматів ближче, ніж за 500 (п’ятсот) метрів до дошкільних закладів освіти, закладів загальної середньої освіти, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти. А відстань від готелю “Либідь-Плаза” до Ліцею №17 складає лише 400 метрів, – пише Хмельницький News.

Довідка

 

Власником ПП «ЕН» є Ганна Мельник (Кольгофер). До неї власником підприємства була Катерина Залуцька. Обидві є дочками Оксани Кольгофер – дочки екс-голови Вінницької (2002-2004) і Хмельницької облдержадміністрацій (2004-2005) Віктора Коцемира.

 

Оксана Кольгофер тричі була депутатом Хмельницької міськради, очолювала фракцію Партії регіонів. Вона була одним із організаторів мітингу із лозунгами «Янукович наш президент!», «Ядуха – наш губернатор!», у ході яких виникли сутички у 2012 році.

 

Її чоловік Валерій Кольгофер керував Летичівською і Хмельницькою РДА.

 

Із фірмою «Укрбудінвест К», що належала Валерію та Оксані Кольгоферам, пов’язані найрезонансніші угоди купівлі-продажу комунального майна у Хмельницькому, що супроводжувалися інформаційними скандалами. Співвласником «Укрбудінвест К» був 21-річний Олександр Ядуха, син тодішнього голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи.

 

У 2014 році Оксана Кольгофер безуспішно балотувалась до Верховної Ради як самовисуванка.

 

У 2018 році Оксані Кольгофер було оголошено підозру у заволодінні майном у великих розмірах. У справі, яку пов’язували з махінаціями під час будівництва ТЦ «Квартал» у центрі Хмельницького, фігурує фірма «Укрбудінвест». У серпні 2018-го Кольгофер була оголошена в розшук. Втім, за даними держреєстру судових рішень, у травні 2020 року з ЄРДР виключили відомості про повідомлення їй про підозру, відтак вона вже не є підозрюваною по справі. У серпні 2020 року Кольгофер розмістила фото разом з чоловіком на святкуванні 50-річчя Хмельницького академічного обласного театру ляльок.

 

Керівником ПП «ЕН» є Вадим Антуф’єв. На нього зараз оформлене ТОВ «Либідь», яким раніше володіли Оксана Кольгофер і Валерій Кольгофер. Також із Катериною Залуцькою Антуф’єв володіє ПП «Науково-консалтинговий центр «Єва».

 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі