24 Вересня, 2021 Готуй сані з літа: Хмельницький налаштовується на зимовий період
Відбулася позачергова восьма сесія Хмельницької міської ради. Міські обранці ухвалили рішення з 14 питань порядку денного, з-поміж яких – про розвиток комунальної інфраструктури.
Місцева рада планує отримати кошти з державного бюджету на оновлення спецтехніки для КП “БРЕД”.
“Проголосували за рішення, що допоможе нам отримати з держбюджету 25 млн грн на оновлення техніки КП БРЕД. Це і снігоочисні, і дорожні автомобілі”, – вказав на своїй сторінці у соцмережі міський голова.
Також повідомляється про підготовку дорожників до прибирання засніжених вулиць громади. Наразі, для належного утримання вулично-дорожньої мережі, комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг заготовлено 619,0 тонн піску та 506,0 тонн солі. Додатково заплановано заготовити 407,0 тонн солі та 3000,0 тонн піщано-соляної суміші.
Як зазначають у міськраді, залишок з минулого осінньо-зимового періоду становить: 1831 тонна піщано-соляної суміші та 417 тонн солі.
Нагадаємо, минулої зими за очищенням вулиць від снігу мешканці Хмельницького могли спостерігати онлайн.
- Частина Хмельницького тимчасово залишиться без води
- Житло, робота і психологічна підтримка – потреби жінок Хмельниччини (результати дослідження)
- У Хмельницькому покращать велоінфраструктуру
- Добудова у Хмельницькому біля ЦНТЕІ: що відомо
- У Хмельницькому змінили маршрути руху транспорту після нічного обстрілу