Суспільство

7 Грудня, 2020 Громада на Хмельниччині просить депутатів обласного центру допомогти з водопостачанням

Депутати Красилівщини звернулись до міського голови Хмельницького та колег з обласного центру про допомогу у забезпеченні водопостачанням сіл Красилівської громади.

 

95 % водопостачання міста Хмельницького проводиться за рахунок Чернелівського підземного водосховища, що розташоване на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Експлуатація водозабору розпочалася в 1981 році. Водозабір має потужність 105 тис. м.куб./добу та 20 діючих свердловин.

 

За умовами експлуатації Чернелівського підземного водосховища передбачалося забезпечення централізованим водопостачанням жителів Чернелівського, Чепелівського та Волицького старостинських округів із мережі зазначеного водозабору. Однак, і до сьогодні, ця умова не виконана – села Красилівської громади Волиця-1, Дубище і Сорокодуби не забезпечені централізованим водопостачанням. Про це повідомили у Красиліський міській ОТГ.

 

Експлуатація підземного водосховища, викликає стурбованість місцевих жителів потенційним зростанням проблем, які виникли після введення в дію першої гілки водогону та будівництва нової черги. Так, у багатьох селах депресійної зони водозабору з кожним роком пересихають криниці та ставки, від просідання ґрунту вкриваються тріщинами стіни житлових будинків та господарських споруд.

 

Тому, з метою забезпечення жителів сіл Волиця-1, Дубище та Сорокодуби централізованим водопостачанням із Чернелівського водозабору, депутати міської ради підтримали ініціативу міського голови Ніли Островської та звернулися до Хмельницького міського голови Олександра Симчишина і депутатів Хмельницької міської ради з проханням при формуванні бюджету м. Хмельницький на 2021 рік передбачити кошти в сумі 5,0 млн.грн. на розвиток територій Чернелівського, Чепелівського та Волицького старостинських округів і вирішення нагальних проблем їх жителів.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі