Суспільство

8 Грудня, 2021 Хмельничан закликають долучитися до благодійної акції

Кожного року волонтери з Хмельницької Армія SOS організовують благодійну акцію, мета якої – здійснити маленьку мрію дитини чиїх тат чи мам забрала війна.

 

Найменше, що ми можемо для них зробити це забезпечити подарунком на новорічні свята. Адже, їх батьки поклали голови за те, щоб ми всі могли вітати подарунками своїх дітей та жити у безпеці та мирі. 

“Ми стаємо Св.Миколаями для тих діток, чиїх тат і мам ми вітаємо з Днем ЗСУ та Добровольця мовчки..схиливши голову. Ми знову просимо вас наповнити серце діток радістю на свята. Подарувати їм те, про що так сильно мріється і хотілось би отримати від татка чи мами…і вони б 100% подарував, але…”, – пише на своїй сторінці волонтерка Анастасія Пилипак.

Список подарунків про які мріють діти, можна подивитися на цьому сайті або за QR-кодом розміщеним нижче.

 

 

Мріють дітлахи про різне: зимову курточку, телефон, годинник, скейт, велосипед, губна гармошка, пледик та залізна дорога з паравозиком. 

 

За умовами, охочі самі купують подарунок і передають волонтерам, а вже вони передатуть цей сюрприз дітям. Також за бажання подарунок передати можна і самостійно, для цього необхідно взяти контакти родини у волонтерів. 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі