Суспільство

2 Червня, 2021 Хмельничани вимагають скасувати рішення про підняття вартості проїзду

Електронна петиція про скасування рішення про підняття вартості проїзду у громадському транспорті міста Хмельницького набрала необхідних 500 голосів. 

 

Автор електронного звернення наводить причини такої вимоги – це жахлива організація роботи громадського транспорту. Нарікає на недотримання графіку;  відсутність інформування хмельничан, про відсутність транспорту на маршруті.

“Буває, жодного тролейбуса, або 2 підряд. Щодо маршруток, то взагалі жах, графіку адекватного немає, кожного дня маршрутки їздять по-різному, або взагалі їх немає (прям лотерея, якщо чесно)”, – сказано у петиції.

Хмельничани підтримали вимогу скасування рішення виконкому про збільшення вартості проїзду до моменту “адекватної організації громадського транспорту, а саме: створення адекватного графіку, абсолютного дотримання цього графіку, обов’язкового інформування про відсутність транспорту на маршруті, адекватного налаштування додатку “Дозор”. 

“До слова, ситуація з транспортом не вирішується вже тривалий час, а це не личить найкомфортнішому місту України”, – підсумовує автор.

Жителі Хмельницького обурюються не лише на сайті електронних петицій. У соцмережах закликають підтримати бойкот і не користуватись громадським транспортом.

Нагадаємо, з першого червня у Хмельницькому підняли вартість проїзду.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі