Суспільство

16 Березня, 2021 Хмельниччина у лідерах за захворюваністю медиків на COVID-19

Станом на сьогодні, 16 березня в Хмельницькій області хворіють понад дві з половиною сотні медичних працівників.

 

Загалом кількість інфікованих COVID-19 на теперна х краю зросла вдвічі за останній період. Про це пише сайт “Є” з посиланням на інформацію керівника оперативного штабу з ліквідацій надзвичайної ситуації спричиненої COVID-19 Миколи Габрикевича.

 

«За останній період кількість захворювання зросла вдвічі. Якщо брати січень-лютий, то в нас кількість захворювання була на рівні 4 259 та 4 206 випадків відаповідно. Станом на 14 березня ми вже мали 4 625 випадків. Це означає, що за останній період захворюванність збільшилася вдвічі», — повідомив Микола Іванович.

 

Як пояснює Микола Габрикевич, пік захворюваності на гострі распіраторні захворювання щороку припадає на другу половину березня. І зараз таких захворювань вже є понад 7 тисяч випадків. А щодо захворювань на COVID-19, то щоденно реєструється вдвічі більше випадків захворювання, аніж було у минулі місці. Значно знизився і вік хворих. Як зазначив Микола Габрикевич, 75 відсотків нових інфікованих у віці від 30 до 69 років. Менше хворіють діти і люди старшого віку.

 

Щодо медичних працівників, то за словами керівника оперативного штабу, Хмельницька область займає третє місце в Україні по захворюванності.

 

Нагадаємо, станом на 13:00 сьогодні 16 березня, в області зареєстровано 3 797 медиків, які інфіковані COVID-19 від початку пандемії. Зараз на лікуванні перебувають 268 медпрацівників.  

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі