Суспільство

17 Жовтня, 2020 Хмельниччина входить у “червону” зону без значних карантинних обмежень

Від понеділка, 19 жовтня, частина області на карті епідемічної небезпеки буде позначена червоним кольором. Проте більшість визначених протоколом карантинних обмежень на територї Хмельниччини запроваджена не буде. 

 

Нагадаємо, відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС до “червоної” зони віднесено міста Хмельницький, Нетішин та Славута, а також райони: Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Красилівський, Старосинявський та Теофіпольський.

Відповідно до домовленості влади області та міста Хмельницького з владою вищого рівня, у цих районах від понеділка, як і раніше, працюватимуть громадський транспорт, кафе, ресторани та заклади торгівлі. Не закриватимуть заклади освіти, в тому числі, спортивні школи. Також на “червоні” регіони області не поширюватиметься «карантинна» норма про скасування зупинки потягів.

Єдина зміна, яка буде запроваджена на території області – заклади громадського харчування закінчуватимуть свою роботу о 20.00.

Якщо протягом тижня на території області ситуація із захворюваністю на COVID-19 залишатиметься стабільною, цей “експеримент” триватиме і протягом другого тижня. Якщо ж спостерігатиметься динаміка росту хворих на коронавірус, то на Хмельниччині можуть бути запроваджені передбачені перебуванням у “червоній” зоні більш жорсткі обмеження.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі