Суспільство

2 Жовтня, 2021 Хмельницька обласна дитяча поліклініка переїхала в нове приміщення

Сьогодні, 1-го жовтня, урочисто презентували оновлене приміщення обласної дитячої поліклініки, яке знаходиться на першому поверсі обласної лікарні. 

 

Про це повідомляє видання “Є“.

 

«До цього тут було гастроентерологічне відділення. Але люди, які давно працюють у лікарні, говорять, що ще в 60-ті роки тут була поліклініка. Тобто, зараз відновлюємо статус-кво того, що було раніше. Це зручне і комфортне приміщення для того, щоб була поліклініка. Тут вільний доступ, є декілька входів і виходів, які дають можливість людям легко пересуватися. Ми зробили пандус і сходи, які відповідають всіх нормам щодо доступу маломобільних груп», – розповідає директорка обласної дитячої лікарні Лілія Брухнова.

 

Гастроентерологічне відділення зачинилося в обласній лікарні 31-го травня минулого року, а гастроентерологічний профіль перевели в педіатрію №1 на третій поверх установи. Вже наступного дня в приміщенні майбутньої поліклініки розпочали демонтаж.

 

Всі будівельно-монтажні та опоряджувальні роботи виконували своїми силами – займалися усім четверо працівників лікарні з комплексного обслуговування будівлі. Першого вересня цього року основні роботи завершили, ще протягом місяця тривала закупівля необхідних меблів та обладнання.

 

У лікувальному закладі тепер є 15 діючих кабінетів. Відсьогодні там приймають маленьких пацієнтів спеціалісти різних профілів. Окремо облаштували кімнату матері та дитини, маніпуляційну. Наразі три кабінети в закладі ще не завершені, їх планують здати орієнтовно через два місяці.

 

За словами директорки закладу, на все витратили понад мільйон гривень. Збирали гроші «усім світом». Торік 200 тисяч гривень на початок проведення ремонтних робіт виділили з бюджету міської ради, допомагали також меценати. А ще лікарня витратила гроші, які самотужки заробила, надаючи платні послуги.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі