Суспільство

26 Березня, 2021 Хмельницька область наближається до “червоної” зони: карантин посилюють

Протягом останнього тижня відмічається різке зростання кількості захворівших на COVID-19 як в цілому по Україні, так і в Хмельницькій області.

 

В зв’язку з цим обласна комісія ТЕБ та НС посилює карантинні обмеження на Хмельниччині, щоб убезпечити область від потрапляння в “червону” карантинну зону.

 

Прийнято рішення з 29 березня заборонити на території області:

 • Всі масові (розважальні, спортивні, соціальні, рекламні та інші) заходи, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів та здійснення обов’язково щоденного контролю за станом здоров’я учасників.
 • Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), після 22:00 години вечора, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
 • Роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 22:00 годин до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
 • Приймання відвідувачів у спортивних залах та фітнес центрах, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
 • Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів крім роботи авто концертів, авто кінотеатрів, історико-культурних заповідників.
 • Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1 – 4 класів закладів загальної середньої освіти.

Такі обмеження триватимуть до 12 квітня.

 

Також місцевим комісіям рекомендують розглянути питання щодо заборони роботи непродовольчих ринків. Наразі, на всіх ринках області посилять протиепідеміологічні заходи.

 

Керівникам підприємств та організацій всіх форм власності радять встановити режим дистанційної роботи.

 

Деталі рішення комісії ТЕБ та НС можна прочитати тут.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі