Суспільство

5 Квітня, 2021 Інспекція Посітка: на що звернув увагу мер Кам’янця-Подільського (фото)

Днями міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко провів інспекцію однієї з центральних вулиць міста. 

 

Керівникам структурних підрозділів міськради очільник міста вказав на неналежний стан вулиці Лесі Українки, а також кількох відпочинкових локацій.

 

Зверталася увага на все: дороги і тротуари, що потребують ремонту, відсутність пандусів, аварійні дерева, гілля, що небезпечно нависають над доріжками, порушення правил благоустрою, старі урни, зайві металеві конструкції тощо. Також міський голова оглянув сквер “Гунські криниці”, де варто відремонтувати лавочки і доріжки, запустити фонтан, привести до ладу зелені насадження та клумби. Не оминув увагою і парк Танкістів. 

 

За словами міського голови, частина необхідних робіт не потребує виділення значних коштів.

“Ремонт деяких об’єктів, як, наприклад, тротуару біля ботанічного саду, дійсно вимагає значного фінансування, – коментує Михайло Посітко. – Проте є багато питань, для вирішення яких не потрібні великі суми коштів. Тому впевнений, що маленькими кроками у нас все вийде! А такі інспекції ми проводитимемо надалі. Сьогоднішня показала свою ефективність”.

Як зазначається у повідомлення Кам’янець-Подільської  міської ради, визначену проблематику відповідальні особи “взяли на олівець”.

Більше новин читайте на сайті times.km.ua

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі